Dětské skupiny mají hromadu výhod

Máte doma ratolesti, které se už naučily chodit, ale ještě se vám je nepodařilo umístit do školky? Dětské skupiny poskytují možnost předškolkové docházky do kolektivu, adaptaci, učení se a také trochu času navíc pro rodiče.

V našich dětských skupinách nabízíme kromě běžných aktivit také angličtinu, montessori vzdělávání, muzikoterapii, výlety, infrasaunu, solnou jeskyni nebo školku v přírodě a děti zaručeně utaháme! Že si zatím neumíte představit, že necháte své malé někde samotné? Děti u nás můžete nechat třeba jen jeden den v týdnu na pár hodin, třeba když vám bouchne hlídání, potřebujete si něco zařídit nebo když chcete vyrazit na nějaký náš program jen pro dospělé. 😉 A pozor, dětské skupinky fungují také celé léto.

Co říká jedna z maminek:

„Jsem nesmírně ráda, že jsem se dozvěděla o dětské skupině, kde mám umístěnou svou dceru. Tety jsou neskutečně hodné a laskavé. Díky dětské skupině můžu mít čas sama pro sebe a začít pomaličku pracovat. Dětská skupina je pestrá svým programem, takže vím, že o mou dceru bude kvalitně postaráno a můžu být úplně v pohodě. Největší radost mi dělá to, že ji vidím spokojenou a do dětské skupiny se moc těší. Dalším bonusem je pro mě, když mi ukáže, co vše se za ten den naučila a nebo když mi donese nějaký výrobek, který s tetama ten den dělali. Jsem nadšená, že dcera může navštěvovat dětskou skupinu i v létě a hlavně, že děti jezdí o prázdninách na výlety. Zatím skupinku navštěvujeme 3x v týdnu, ale později bych sem dceru ráda posílala každý den, zvlášť až nastoupím na plný úvazek do práce.“

Jedna skupinka je na adrese Na Druhém 4 na Slezské Ostravě, ta druhá v centru, na Bieblově 6. Dle docházky je cena 2-4 tisíce Kč za měsíc a detaily docházky si domluvíte s manažerkou dětských skupin. Více informací zjistíte zde.