Nová manažerka centra

Od začátku roku 2023 se o naše centrum stará staronová kolegyně Terezka Kubienová. Dříve u nás pracovala jako manažerka dětských skupin, teď řeší program, registrace, provoz, ale třeba i organizaci akcí jako je TátaFest.

Něco o Terezce:

Terezka je maminkou malého Teodora, ale najde si i čas na koníčky. A to obrazně, i doslova, protože mezi její záliby patří jízda na koni. Jezdectví se věnuje už od dětství a prvního koně si pořídila ve 20 letech. Na střední škole závodně tančila disco dance a skromnost ji většinou nedovolí pochlubit se, že se s týmem několikrát stala mistryní ČR! Mezi její další záliby patří kávičky s kamarádkami, celodenní výlety s rodinou a přáteli a taky nakupování bot a oblečení :D.

Proč ji to u nás baví?

„Práce manažerky centra mě velmi naplňuje protože jsem denně v kontaktu s lidmi. Má pracovní náplň je hodně pestrá a každý den je jiný. Jsem ráda, že můžu pro maminky z našeho centra vymýšlet různé aktivity a být jim oporou, když to zrovna potřebují. Navíc s kolegyněmi máme úžasný kolektiv, kterého si moc vážím, protože i sehraný tým je velmi důležitý k tomu, aby naše centrum mohlo fungovat, jak má.“